No, muka-huollosta suivautuneena soitin eilen sitten vielä Fordin merkkihuoltoon ja juttelin huoltoneuvojan kanssa, jota voisin ehdottaa ”Asiakaspalvelun kuukaden onnistujaksi…NOT” -palkinnon saajaksi hänen kommentoituaan allekirjoittaneelle että ”Ei me kyllä mitään pommeja ruveta huoltamaan. Katos kun meidän huollolla on vuoden takuu ja ei tuollaiselle pommille kukaan uskalla tehdä yhtään mitään.” … Just sitä vastinetta mitä minä rahoilleni odotankin.
Lue lisää
Haku
Uusin video YouTube kanavallamme
Viimeisimmät kommentit
- Jarppi: Veera säikäytti kunnolla
- Jarppi: Veera säikäytti kunnolla
- Missä kannattaa pelata rahapelejä – eli mistä tunnistaa hyvän nettikasinon 2023 – Spacealien.fi: Pokeri on suosittu erityisesti monina nettiversioinaan
- Vuoden 2022 frisbeegolf tilastot – Spacealien.fi: Fribareissu 2022
- Kissatarhan kutistus – Spacealien.fi: Kissatarha
Lohjan Salibandy
Pääkallo- Suomen valmennus tyynnytteli historiallisen heikkoja tuloksia Ylelle – katso maalikooste Ruotsi-ottelusta
- TPS:n perinteinen maalilaulu arvostettiin parhaaksi: ”Maistan siinä myös vastustajan ärsyttämiseen tähtäävän sivumaun”
- LASBin kurimus jatkuu, nyt myös Hawks nollasi – OLS:lta kauden toistaiseksi isoin yllätys
Muuta hyödyllistä


